Jdi na obsah Jdi na menu
 


vystoupení gorgoroth v polsku

28. 4. 2007
Koncert GORGOROTH v Krakově byl natáčen polskou státní televizí TVP a ihned po jeho přenosu se tato událost stala centrem zájmu všech polských médií.  

GORGOROTH bude nyní vyšetřován policií za náboženský přečin, který může být v Polsku odměněn až dvěmi lety vězení. Policie také zvažuje obvinění GORGOROTH za týrání zvířat. 
    
Ředitel TVP Andrzej Jeziorek řekl:"Všude na podiu byla krev. Desítky odťatých ovčích hlav byly nabodnuty na kůlech. Ovčí krví byli postříkáni muzikanti i lidé pod podiem. Na velkých křížích viseli živé nahé ženy, jedna z nich v průběhu vystoupení omdlela a musela být přivolána lékařská pohotovost. Všude byly také satanistické symboly." 
Jeziorek také uvedl, že štáb televize TVP byl zděšen a proto o všem informoval policii.
"Takové věci by se neměly objevit ve státní TV a zvlášť ne u nás v Krakově, papežském městě.", uvedl Jeziorek. Jeziorek chtěl koncert zastavit, ale obával se výtržností nadšených, krví potřísněných fanoušků, kteří si zaplatili vstupenku.

Kapela v Krakově nahrávala své koncertní DVD a slíbila svým fanouškům opravdu šílenou show. Vše pečlivě tajila a před zahájením jejich setu bylo celé podium ukryto za černou oponou.

Nedávné problémy se sektami a satanistickými skupinami přiměly Polsko citlivě vnímat tuto otázku.
 
        
Zdroj: AFTENPOSTEN, Norsko   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář